Май 4, 2015 – 10:24
Незалежно від того, якого розміру ваш дачну ділянку і що ви там вирощуєте, вам необхідно встановити систему поливу. Найбільш ефективним методом поливу на сьогоднішній день є система крапельного зрошення. Так як вода для поливу надходить з найближчих водойм, в ній можуть знаходитися сміття і різні шкідливі речовини, які можуть нашкодити вашим рослинам. Щоб надійно захистити систему поливу від попадання небажаних домішок, застосовують різні фільтри.

Вы можете купить качественные двери в кредит киев по самым выгодным ценам на сегодняшний день.


Види фільтрів

Розрізняють декілька видів очисних елементів у системі крапельного зрошення:

дискові
лінійні
сітчасті.


Дискові фільтри легко встановлюються і ефективні в застосуванні. Вони бувають різних розмірів, тому їх можна підібрати до будь-якій системі крапельного поливу. Фільтри виготовляють з міцного пластику. Конструкція складається з декількох дисків, які ретельно очищають воду від великих і дрібних забруднень. У міру засмічення фільтр можна просто промити водою. Порівняно недорогі дискові фільтри володіють хорошими експлуатаційними характеристиками, вони можуть витримати потужний потік води і захистити вашу систему крапельного зрошення від засмічення і небажаних поломок.

Лінійні та сітчасті фільтри також надійні та зручні в застосуванні. Вони можуть прослужити досить довго, а за рахунок низької ціни можна встановити кілька таких очисників.
Принцип роботи дискового фільтра

На відміну від сітчастих та інших фільтрів, дискові проводять тривимірну систему очищення. Диски, з яких складається фільтр, мають гофровану структуру. Тому в місці зіткнення дисків западини перетинаються і утворюють складну, об'ємну систему для очищення води. Органічні і неорганічні елементи затримуються на поверхні дисків у кілька етапів, а потім розпадаються під тиском напору води.

Дискові фільтри діляться залежно від ступеня фільтрації, обсягів і потужності водного потоку.

Дізнатися більше про очисні елементах системи і їх виробників можна в нашому інтернет-магазині, де все докладно описано.

Похожие страницы:

  1. Що треба знати при виборі паркетної дошки
  2. Монтаж своїми руками підвісної стелі теплоизоляция
  3. Глянцевая тумба под ТВ от производителя
  4. Будівництво Будинків під Ключ Ціна Україні
  5. Правила укладання лінолеуму в приміщеннях